Zoek op trefwoord, naam of systeem:

Het Team

Bij ConoScenza werken uitsluitend experts die niet alleen veel ervaring hebben, maar die zich ook constant blijven ontwikkelen. Ze willen allemaal de beste binnen hun vakgebied zijn en dat motiveren wij alleen maar. De kennis van onze professionals wordt intern gedeeld met collega’s, maar ook extern met u.

We stellen ons ambitieuze en enthousiaste team graag aan u voor:

Terug naar mijn collega's
Terug naar mijn collega's
mm David Donkers, Business Manager

david.donkers@conoscenza.nl

mm David Gonzalo

david.gonzalo@conoscenza.nl

mm Dennis Bekking

dennis.bekking@conoscenza.nl

mm Duncan van der Linden

duncan.vanderlinden@conoscenza.nl

mm Edward Vroon

edward.vroon@conoscenza.nl

mm Edwin Houben

edwin.houben@conoscenza.nl

mm Edwin Oost

edwin.oost@conoscenza.nl

mm Edwin Voerknecht

edwin.voerknecht@conoscenza.nl

mm Erik Pit

erik.pit@conoscenza.nl

mm Erik Sprikkelman

erik.sprikkelman@conoscenza.nl

mm Evert van der Scheer

evert.vanderscheer@conoscenza.nl

mm Faysal Aznadi

faysal.aznadi@conoscenza.nl

mm Frank Hack

frank.hack@conoscenza.nl

mm Frank Vreedenburgh, Business Manager

frank.vreedenburgh@conoscenza.nl

mm Gerben Dijkstra

gerben.dijkstra@conoscenza.nl

Meer teamleden