Zoek op trefwoord, naam of systeem:

Het Team

Bij ConoScenza werken uitsluitend experts die niet alleen veel ervaring hebben, maar die zich ook constant blijven ontwikkelen. Ze willen allemaal de beste binnen hun vakgebied zijn en dat motiveren wij alleen maar. De kennis van onze professionals wordt intern gedeeld met collega’s, maar ook extern met u.

We stellen ons ambitieuze en enthousiaste team graag aan u voor:

Terug naar mijn collega's
Terug naar mijn collega's
mm Albert Neef

albert.neef@conoscenza.nl

mm Alfonso Geldhof

alfonso.geldhof@conoscenza.nl

mm Anton de Vreugd

anton.devreugd@conoscenza.nl

mm Ariëns-jan Dubach

ariensjan.dubach@conoscenza.nl

mm Arjan Koens

arjan.koens@conoscenza.nl

Beheer

info@conoscenza.nl

mm Bram Wouters

bram.wouters@conoscenza.nl

mm Chris Jeucken

chris.jeucken@conoscenza.nl

Christiaan Goudzwaard

christiaan.goudzwaard@conoscenza.nl

mm Corné de Bruijn

corne.debruijn@conoscenza.nl

mm Daan Bastiaan

daan.bastiaan@conoscenza.nl

mm Daniel Walczyk

daniel.walczyk@conoscenza.nl

mm Danny Metz

danny.metz@conoscenza.nl

mm David Gonzalo

david.gonzalo@conoscenza.nl

Meer teamleden