Zoek op trefwoord, naam of systeem:

Het Team

Bij ConoScenza werken uitsluitend experts die niet alleen veel ervaring hebben, maar die zich ook constant blijven ontwikkelen. Ze willen allemaal de beste binnen hun vakgebied zijn en dat motiveren wij alleen maar. De kennis van onze professionals wordt intern gedeeld met collega’s, maar ook extern met u.

We stellen ons ambitieuze en enthousiaste team graag aan u voor:

Terug naar mijn collega's
Terug naar mijn collega's
mm Alfonso Geldhof

alfonso.geldhof@conoscenza.nl

mm Anthony Vos

anthony.vos@conoscenza.nl

mm Anton de Vreugd

anton.devreugd@conoscenza.nl

mm Ariëns-jan Dubach

ariensjan.dubach@conoscenza.nl

mm Arjan Koens

arjan.koens@conoscenza.nl

mm Bram Wouters

bram.wouters@conoscenza.nl

mm Corné de Bruijn

corne.debruijn@conoscenza.nl

mm Daniel Walczyk

daniel.walczyk@conoscenza.nl

mm Danny Metz

danny.metz@conoscenza.nl

mm Danny van Dam

danny.vandam@conoscenza.nl

mm David Gonzalo

david.gonzalo@conoscenza.nl

mm Dennis Bekking

dennis.bekking@conoscenza.nl

mm Dennis Harders

dennis.harders@conoscenza.nl

mm Duncan van der Linden

duncan.vanderlinden@conoscenza.nl

Meer teamleden