Zoek op trefwoord, naam of systeem:

Het team

Bij ConoScenza werken uitsluitend experts die niet alleen veel ervaring hebben, maar die zich ook constant blijven ontwikkelen. Ze willen allemaal de beste binnen hun vakgebied zijn en dat motiveren wij alleen maar. De kennis van onze professionals wordt intern gedeeld met collega's, maar ook extern met u.

We stellen ons ambitieuze en enthousiaste team graag aan u voor: 

Terug naar mijn collega's
Marcel Funke, Directeur

marcel.funke@conoscenza.nl

+31615052636

Dennis Harders, Technology Lead

dennis.harders@conoscenza.nl

+31651875048

Yuri Haak, Interim Professional

Yuri.haak@conoscenza.nl

+31616670805

Niels van Dijk, Directeur

niels.vandijk@conoscenza.nl

+31655857749

Corne de Bruijn, Field Manager

corne.debruijn@conoscenza.nl

+31651783174

Nils Sewalt, Sales Manager

nils.sewalt@conoscenza.nl

+31612650918

Erna Schonagen, Office Manager

erna.schonagen@conoscenza.nl

+31 (0)85 3033663

Erwin Janzing, Sales Manager

erwin.janzing@conoscenza.nl

+31612546605

Ronald Everduim, Technology Professional

ronald.everduim@conoscenza.nl

Peter Habets, Technology Professional

peter.habets@conoscenza.nl

Pieter Jansen, Technology Professional

Pieter.jansen@conoscenza.nl

Erik van de Vosse, Technology Professional

erik.vandevosse@conoscenza.nl

Sander Martijn, Technology Professional

sander.martijn@conoscenza.nl

Robin Verhoeven, Technology Professional

robin.verhoeven@conoscenza.nl

Martin Wolters, Interim Professional

martin.wolters@conoscenza.nl

Jeroen van Wolde, Interim Professional

jeroen.vanwolde@conoscenza.nl

Meer teamleden